سامانه راهنمای نگارش مقالات تخصصی

 طراحی وب سایت، تحلیلی

درباره این پروژه

پروژه سامانه راهنمای نگارش مقالات تخصصی به همت اساتید دانشگاه تهران و خروجی سالها پژوهش اساتید محترم می باشد که توسط مجموعه برنامه نویسی کد آوران (سپرک) در زمینه طراحی صفحات و بخش های کد نویسی به عنوان توسعه دهنده و اساتید محترم دانشگاه تهران در زمینه مالک ایده و محتوا ساز به صورت مشترک و به عنوان یک پروژه موفق برای اولین بار در این حوزه و در سطح کشور راه اندازی شده است .

تصاویر مرتبط

نظر به نیاز جامعه علمی – دانشگاهی ایران به تهیه و تدوین مطالب خاص آموزشی دانشگاههای سراسر کشور جهت رفع نیازهای بومی – آموزشی دانشجویان و تسهیل روند آموزش و پژوهش توسط استادان در رشته های مختلف دانشگاهی در حیطه زبان تخصصی، پردیس البرز دانشگاه تهران بر آن شد تا با طراحی سامانه نرم افزارهای آموزشی – پژوهشی، این نیازعلمی پژوهشگران کشور را برطرف ومشکلات مرتبط با آن را تسهیل نماید. از این رو، شروع این پروژه تحقیقاتی با زبان تخصصی رشته های علوم پایه صورت گرفت.
نرم افزار پیش رو، حاصل نظرات صد استاد برتر و دانشجویان تحصیلات تکمیلی یازده داشگاه برتر کشور، سه سال پژوهش در زمینه 73 مجله از مجلات معتبر شش گرایش اصلی زمین شناسی ، بررسی 40 مقاله تحقیقاتی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و نیز بررسی 300 مقاله مجلات بین المللی در گرایشهای مختلف این رشته است. این پژوهش در جهت رفع نیازهای جامعه زمین شناسان و مهندسین کشور همچنان ادامه دارد. محققین و طراحان این سامانه، از هرگونه اطلاعات در زمینه نیازهای پژوهشی شما محقق گرامی در رشته های مختلف دانشگاهی ایران استقبال خواهد نمود. علاوه براین، با ارائه نظرات و پیشنهادات خود در سایت سامانه، ما را درهرچه بهتر شدن کیفیت سامانه، همراهی فرمایید.